قوانین بازگرداندن و تعویض کالا ها

اطمینان شما مشتریان محترم جهت خرید و استفاده از خدمات دیده بان شرق مهم ترین اولویت ما می باشد . به جهت دستیابی به این مهم ، روال بازگرداندن یا مرجوعی کالا ها در زیر آورده شده است . تمام تلاش ما بر این بوده است که قوانین بصورت بسیار ساده و مشخص بیان شوند تا هم شما مشتریان محترم دچار سردرگمی نشوید و هم با خیال راحت ، آرامش و اطمینان از ما خرید کنید . به عنوان نمونه ، اگر محصولی را از ما خرید کردید و از خریدتان منصرف شدید ، می توانید محصول را برای ما برگردانید و هزینه بازگرداندن کالا هم با ماست . سعی ما بر این است تا به شما اطمینان دهیم در صورت انصراف از خرید ، دریافت کالا با بسته بندی معیوب ، وجود هرگونه مغایرت محصول با اطلاعات ثبت شده در سایت و همچنین وجود هرگونه اشکال فنی به راحتی محصول را با هزینه ی ما برای ما برگردانید و در نهایت از خریدتان راضی باشید . خواهشمند است تمام موارد زیر را به دقت مطالعه کنید .
ارسال رایگان : ارسال تمام خرید های بالای سیصد هزارتومان برای تمام کشور رایگان می باشد .
انصراف از خرید : در صورت انصراف از خریدتان به هر دلیل ، تا ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، اگر پلمب دستگاه باز نشده بود ، به ما اطلاع دهید و دستگاه را برگردانید . پس از دریافت کالا توسط انبار دیده بان شرق ، حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد ، هزینه برای شما واریز می شود . هزینه پست با ماست . تشخیص باز نشدن پلمب دستگاه با انبار دیده بان شرق می باشد.
بسته بندی معیوب : در زمان تحویل دستگاه ، اگر بسته بندی معیوب بود ، دستگاه را تحویل نگیرید و برگردانید و تا ۲۴ ساعت به ما اطلاع دهید . پس از دریافت کالا و تایید انبار ، در کمترین زمان محصول دوباره برای شما ارسال می شود . تمام هزینه های پست با ماست .
مغایرت : در صورت داشتن هر نوع مغایرت با مشخصات دستگاه فاکتور شده ( مشخصات ، رنگ ، گارانتی و …) حتی اگر از دستگاه استفاده کردید ، فقط کافیست تا حداکثر ۳ روز به ما اطلاع دهید . سپس می بایست دستگاه را برای ما برگردانید . پس از دریافت کالا ، در کمترین زمان ، کالا با مشخصات درست برای تان دوباره ارسال می شود .
تضمین اصل بودن دستگاه : فقط دستگاه های اصلی در دیده بان شرق فروخته می شود.
مشتریان محترم ، به نکات زیر در مورد برگرداندن و تعویض کالا ها توجه داشته باشید :
تمام موارد بالا جزو تعهدات دیده بان شرق می باشد و ارتباطی به گارانتی دار بودن یا نبودن دستگاه ها ندارد . در زمان برگشت کالا ، اگر همان جنس موجود بود، در کمترین زمان برای شما تعویض و دوباره ارسال می شود . اگر موجود نبود ، طی تماس تلفنی و با توافق مشتری ، با کالای مشابه تعویض می شود . اگر کالای جدید قیمت بالاتری داشت ، تفاوت قیمت دریافت می شود و اگر پایین تر بود ، به حساب خریدار واریز خواهد شد . همچنین در صورت عدم توافق خریدار ، کل هزینه برگشت داده می شود . در تمام شرایط بالا ، دستگاه های مرجوع شده به هر دلیل ابتدا می بایست توسط انبار دیده بان شرق دریافت و تایید شوند . سپس در کمترین زمان، برای ارسال مجدد یا استرداد وجه اقدام خواهد شد . استرداد کامل وجه، حداکثر ظرف ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا توسط انبار دیده بان شرق انجام می شود . دستگاه هایی که مرجوع می شوند می بایست همراه با تمام لوازم با بسته اصلی و بدون هرگونه آسیب فیزیکی باشند.
در تمام شرایط یادآوری شده در بالا ، تمام هزینه های ارسال کالاها بعهده دیده بان شرق می باشد . این هزینه ها شامل موارد زیر می باشند : هزینه ارسال کالا به انبار دیده بان شرق در صورت انصراف از خرید، معیوب بودن بسته بندی ، وجود هرگونه مغایرت با مشخصات سایت و همچنین هزینه ارسال دوباره کالا ها برای مشتریان
برای ارتباط با ما از تلفن 38454501-051یا ایمیل info@didebanshargh.com استفاده نمایید.
با سپاس فراوان از همراهی شما
})